NILO (Италия)

Nilo - італійська компанія виробляє висококласне обладнання для SPA-салонів. Асортимент продукції дозволяє повністю обладнати салон в традиційному європейському, тонкому східному або трендовом американському стилях. При цьому, меблі Nilo надає максимальний комфорт для клієнта і майстра. Устаткування бренду визнано взірцем стилю і якості.кпреноеное

Показати:
Сортувати за:
Візок косметологічний виробник Nilo...
Візок косметологічний виробник Nilo...
450€
Мультифункціональна кушетка Bonus призначається для проведення будь-якого роду процедур масажу. Основою такого виробу служить стійкий каркас, вик..
Мультифункціональна кушетка Lavanda Electric призначається для проведення будь-якого роду процедур масажу. Основою такого виробу служить стійкий карка..
Мультифункціональна кушетка LavandaWELL OLD WOOD призначається для проведення будь-якого роду процедур масажу. Основою такого виробу служить стійкий к..
Напівавтоматизована кушетка призначена для проведення косметологічних процедур і "легкого" масажу. Робоча висота кушетки плавно регулюється вгору-вниз..
Столик для манікюру, виробник Nilo серія Double. Ергономічний дизайн дозволяє працювати в комфорті...
Столик для манікюру, виробник Nilo серія Glass. Ергономічний дизайн дозволяє працювати в комфорті...
NILO (Италия)
Автоклав AUTOKLAVE-SAFE від Nilo був спеціально розроблений для стерилізації більшості матеріалів та інструментів, які використовуються в стоматологіч..
Багатофункціональна кушетка - крісло ALL in ONE від NILO (Італія). Ідеальне універсальне обладнання для салону класу LUX з невеликою площею. для..
Показано 1 по 15 з 113 (Всього сторінок 8)
Професійне обладнання, меблі та аксесуари для перукарень, салонів краси, медичних центрів, клінік і салонів wellness & SPA.
2011 - 2018

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: