Beauty Star (Италия)

Beauty Star - італійська компанія, яка займається виготовленням обладнання для перукарень, меблів, аксесуарів для салонів краси.

Створене за ініціативою фахівців перукарського сектора підприємство розпочало свою діяльність з середини 90-х років. На основі детального аналізу всіх потреб перукарського ринку і впровадження передових технологій Beauty Star стала однією зі швидкорозвиваючих компаній. За декілька років успішної і плідної роботи бренд завоював лідируючі позиції на італійському ринку і отримав світове визнання. Як підтвердження - довіра з боку клієнтів і повага партнерів!

Підприємство надає широкий асортимент товарів: мийки, перукарські крісла, стільці, візки, дзеркала, аксесуари і багато іншого. Виробництво продукції відрізняється високим ступенем автоматизації, використанням передових технологій і матеріалів високої якості. Колектив Beauty Star - це фахівці з багаторічним досвідом, які не зупиняються на досягнутому, а знаходяться в постійному пошуку нових технічних, виробничих і торгівельних рішень.

Італійська якість, модний і ергономічний дизайн, демократична цінова політика - головні переваги бренду. Важливою відмінністю компанії є те, що вона допомагає своїм клієнтам оформити перукарні або салони краси в будь-якому стилі за найдоступнішою ціною. Тут ви знайдете найкраще співвідношення ціни, якості, естетичної гармонії.

Перукарня або салон краси є тим місцем, де клієнт шукає не тільки певні послуги, а й особливу увагу, відчуття затишку і комфорту. Взявши до уваги всі побажання, особливості перукарського сектора, команда фахівців Beauty Star розробила 6 основних колекцій професійного обладнання та меблів для салонів краси. У них поєднуються якісні європейські матеріали, насичена кольорова гамма, сучасний дизайн.

Меблі серії «Natural» виготовлені під девізом - природність, поєднання з природою. Теплі тони, м'які форми занурюють в атмосферу розслаблення і затишку. У колекції «Fuxia» відображено прагнення до всього нового в дизайні - новизні форм, поєднанні кольорів. Гра різних стилів і фактур представлена в колекціях «Mix & Match" і "Moda & Design". Також компанія подбала про сильну половину людства і створила чоловічу колекцію «Men's areа». Меблі виглядають стильно, елегантно, з невеликою ноткою «брутальності».

Різноманітність стилів і дизайнерських рішень задовольнить будь-які естетичні та функціональні побажання! Гарантія якості і багаторічний досвід роблять компанію одним з кращих виборів на ринку перукарського мистецтва.

Показати:
Сортувати за:
Beauty Star (Италия)
Незвичайний і оригінальний дизайн цього перукарського крісла успішно виділить Ваш салон. Гідравлічний підйомник дозволяє піднімати і опускати крісло з..
2875€
Показано 1 по 15 з 32 (Всього сторінок 3)
Професійне обладнання, меблі та аксесуари для перукарень, салонів краси, медичних центрів, клінік і салонів wellness & SPA.
2011 - 2018

Заказать обратный звонок

Ваше имя:

Номер телефона:

Тема вопроса:

Введите числа с картинки: