Інтернет-магазин обладнання, аксесуарів і косметики для салонів краси та SPA

TAKAI (Япония)


Філософія бренда TAKAI 

Японія відома у всьому світі завдяки легендарним самураям, основним інструментом яких був гострий меч — катана. Takai Technology — японська компанія, що дотримується вікових традицій із виготовлення ножиць. Takai у співпраці зі сталевим гігантом Nippon Steel успішно використовує у виробництві секрети виготовлення легендарних самурайських мечів, поєднуючи їх з новітніми комп'ютерними технологіями. У результаті ми отримуємо дійсно унікальний продукт — максимально ергономічний в роботі.

З інструментами Takai майстер буде відчувати комфорт і зручність, а клієнт — задоволення від процесу та вдоволеність результатом. Саме комфорт і зручність є головними цілями бренда.

Що означає гарантія якості "по-японськи"?

Концепт якості Takai Technology — зробити ваш робочий процес максимально комфортним і ефективним.

На всі свої інструменти бренд надає гарантію. Що це означає? Якщо протягом першого року використання через удар або падіння ваші ножиці пошкодяться, компанія безкоштовно їх полагодить. Також ви будете мати право на дві безкоштовні заточки з повною ревізією всіх деталей без обмежень у часі. Кожен товар має заводський номер і сертифікат справжності. Вони і гарантують покупцеві індивідуальний сервіс.

Інструмент знаходиться у дерев'яній скриньці, що забезпечує йому хороше збереження. До комплекту також додаються замшева серветка й олівець-мастильниця.

Асортимент TAKAI і його особливості

Бренд орієнтований на виробництво бритв і ножиць для стрижки.

У його асортименті є три серії:

  • Less Classiques;
  • Karakuri;
  • Lamos & Resoirs.

Класичні ножиці представлені в першій серії Less Classiques. Моделі між собою різняться дизайном рукоятки й різним кутом вигину лез.

Серія Karakuri — це ножиці, які складаються зі взаємозамінних розбірних частин. Їх також можна прикрашати стразами, які додадуть робочому інструментові краси та вишуканості.

Серія Lamos & Resoirs складається з бритов, що дозволяють робити філіровку без ризику порізатися. У них використовуються унікальні леза Duo, які вдвічі довговічніші за звичайні. Бритви однаково добре підходять і для тих, хто працює правою рукою, і для тих, хто працює лівою.

Дизайн кожної моделі розробляється Takai Technology за допомогою програми цифрового об'ємного моделювання кисті. Полотна ножиць мають увігнуту форму, а внутрішні краї виготовлені запалими. Завдяки цьому полотна зводяться ідеально, збільшується м'якість зрізу й ефективність техніки слайсинга. Сім кутів опуклого заточування істотно подовжують термін служби ріжучої кромки ножиць і полегшують скидання волосся.

Невелика вага та висока міцність — ось характеристики інструмента, що належить до вищого класу. А Takai Technology — інструменти винятково вищого класу.

Показати:
Сортувати за:
Показано 1 по 19 з 35 (Всього сторінок 2)
Інтернет-магазин BRENTA | Меблі, обладнання, аксесуари для салонів краси та SPA
2011 - 2017