Panda (Польша)

Panda (Польша)

В салон краси приходять за новим образом і стилем, тому зовнішній вигляд закладу відіграє важливу роль. Panda - один з провідних виробників салонних меблів і устаткування. Європейські стандарти ISO 9001 гарантують високу якість. Дизайнери враховують всі новітні тренди і відображають їх у колекціях меблів. Це дає можливість зробити будь-який салон вишуканим і сучасним.

Показати:
Сортувати за:
Panda (Польша)
Призначений для використання в салонах краси і перукарнях для виконання процедур пов'язаних з доглядом за волоссям і шкірою голови. Вапазон виробляє в..
252€
Незвичайний і оригінальний дизайн цього перукарського крісла успішно виділить Ваш салон. Гідравлічний підйомник дозволяє піднімати і опускати крісло з..
865€
Перукарське крісло Caro поєднує в собі елегантність і функціональність...
305€
Нова модель виняткова за своїм поєднанню прогресивного дизайну і практичності, що робить її одним з найкращих варіантів обладнання найсучасніших робоч..
494€
Нове перукарське крісло "Opium" від компанії Panda Trzebnica (Польща). Сучасний дизайн незвичайного крісла додасть неповторність вашому салону. Стійки..
332€
Ovo - простота сидінь і елегантність в сучасному стилі...
515€
Мийка перукарська Panda OpiumКомфортна, ергономічна і сучасна, що дозволить Вашому клієнтові розслабитися в очікуванні приголомшливого результату майс..
859€
Мийка перукарська Panda OvoКомфортна, ергономічна і сучасна, що дозволить Вашому клієнтові розслабитися в очікуванні приголомшливого результату майстр..
1889€
Показано 1 по 15 з 368 (Всього сторінок 25)
Інтернет-магазин BRENTA | Меблі, обладнання, аксесуари для салонів краси та SPA
2011 - 2017